اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                        شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2019: "خورشید، زمین و هوا"

۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
برگزاری اولین جلسه فصلی هواشناسی استان مرکزی در سال 1397 1397/07/11
برگزاری اولین جلسه فصلی هواشناسی استان مرکزی در سال 1397

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مرکزی، اولین جلسه فصلی هواشناسی استان در سال 97 در محل سالن جلسات هواشناسی و با حضور سرپرست، کارشناس بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاون و روسای ستادی و شهرستانی برگزار شد.

بهاروند در ابتدا ضمن ابراز خرسندی از همکاران استان مرکزی در اولین جلسه فصلی برگزار شده اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه تبادل نظرات و ارائه پیشنهادات و انتقادات در حوزه های مختلف اداره کل جهت ارتقاء جایگاه هواشناسی به مراتب بالاتراست.

حسن نراقی، کارشناس بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور در اداره کل هواشناسی به بررسی مشکلات و مسائل مالی و بودجه‌ای این اداره کل پرداخت و نسبت به برطرف شدن مشکلات و موانع در خصوص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و هزینه ای و وضعیت موجود قول مساعد داد.

همچنین در این جلسه هر یک از روسا و مسئولین ستادی و شهرستانی بطور جداگانه به بیان نیازها، و مشکلات ادارات پرداخته و مقرر گردید در جهت رفع احتیاجات و موانع موجود برنامه ریزی شده و گامهای لازم برداشته شود.

گفتنی است این جلسه در روز سه شنبه 1397/07/10 تشکیل و از ساعت 9صبح تا ساعت 16:00 عصر ادامه داشت.

در پایان از تعدادی از کارشناسان برتر همدیدی در سطح استان و شهرستان و ایستگاه های برتر تقدیر و هدایایی به این عزیزان اهداء شد.

 
تعداد بازدید: 132
امتیازدهی
:5 :1
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal