اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                               شعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی: "اقلیم و آب"

  

۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير
بازدید مدیران کل پدافند غیرعامل، فن آوری اطلاعات و ارتباطات استانداری مرکزی و هیات همراه از هواشناسی 1397/11/15
بازدید مدیران کل پدافند غیرعامل، فن آوری اطلاعات و ارتباطات استانداری مرکزی و هیات همراه از هواشناسی

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان مرکزی، مدیران کل پدافند غیرعامل، فن آوری اطلاعات و ارتباطات استانداری مرکزی و هیات همراه پیرو مصوبات بازدید استاندار از اداره کل هواشناسی مرکزی، روز یکشنبه 14 بهمن ماه 1397 از نزدیک در جریان امکانات، تجهیزات و مشکلات موجود در واحد فن آوری اطلاعات هواشناسی استان قرار گرفتند.

فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل، یساولی مدیرکل فن آوری اطلاعات و ارتباطات استانداری مرکزی و هیات همراه ضمن نشستی با مدیر کل هواشناسی و بیان دیدگاهها به منظور آشنایی با توانمندی ها و خدمات هواشناسی و بیان مشکلات موجود در تاسیسات زیربنایی هواشناسی استان، از مرکز پیش بینی، اتاق سرور مرکزی ، تجهیزات بخش فن آوری اطلاعات و ...... بازدید به عمل آوردند .

مدیرکل هواشناسی استان در این نشست به معرفی نقش هواشناسی در کشاورزی، سامانه توسعه هواشناسی کاربردی و نحوه ارسال توصیه ها به کشاورزان و تاثیر توصیه های هواشناسی در کاهش خسارات به محصولات کشاورزی و افزایش کیفت محصول پرداخت.

در ادامه همکاران در واحدهای مختلف توضیحات مبسوطی در زمینه سامانه های اطلاع رسانی هواشناسی، سامانه تهک، تاکید بر مهم بودن زیرساخت ها و ارتباطات در هواشناسی ، معرفی وظایف ایستگاه ها، پروژه خودکارسازی ایستگاه ها و مدل های پیش بینی و دیسکاشن ارائه نمودند.

در پایان این بازدید مقرر گردید طی هفته آتی با برگزاری جلسه ای مشترک بین سازمان برنامه و بودجه، پدافند غیرعامل، دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات استانداری و هواشناسی در محل استانداری مرکزی، مشکلات موجود در زمینه زیرساخت های واحد فن آوری اطلاعات و پدافند غیرعامل توسط این اداره کل مطرح و اقدامات لازم جهت برطرف نمودن موانع آن بعمل آید.

تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal