اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                                فراخوان ششمین کنفرانس منطقه ای تغییر اقلیم

۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان مرکزی به مناسبت روز جهانی هواشناسی 1398/01/03
پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان مرکزی به مناسبت روز جهانی هواشناسی

آرش بهاروند احمدی، مدیرکل هواشناسی استان مرکزی در پیامی روز جهانی هواشناسی را به کارکنان هواشناسی استان و جامعه هواشناسی تبریک گفت و از تلاش کارکنان زحمت کش هواشناسی قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان مرکزی، متن پیام مدیرکل هواشناسی به شرح زیر است:

برنامه های هواشناسی همگی برای حفاظت از جان و مال مردم در برابر بلایای طبیعی، حفاظت از محیط زیست و افزایش رفاه اقتصادی و اجتماعی در همه بخش های جامعه نظیر امنیت غذایی، منابع آبی و حمل و نقل می باشد بطوریکه فعالیت های سازمان هواشناسی نقش بزرگ و موثری در تامین رفاه و امنیت هموطنان ایفا می کند.

سوم فروردین مصادف با 23 مارس از طرف سازمان جهانی هواشناسی به عنوان روز جهانی هواشناسی نامگذاری شده است. این سازمان شعار امسال را «خورشید، زمین و هوا» اعلام کرده است. خورشید عامل حیات برروی زمین و تنها منبع مورد نیاز برای تداوم حیات بر روی کره خاکی است. این عاملی است که آب و هوا، جریانات اقیانوسی و چرخه هیدرولوژیکی زمین را هدایت می کند. خلق و خوی و فعالیت های روزانه ما را شکل می دهد و الهام بخش ما در هنر و زندگی روزانه بوده است و خواهد بود.

اینجانب این روز را به کلیه همکاران زحمتکش اداره کل هواشناسی استان مرکزی، جامعه هواشناسان، اقلیم شناسان، پژوهشگران و دانشجویان این رشته تبریک گفته و توفیق روز افزون این قشر فعال و پویا را در مسیر تحقق اهداف متعال ایران اسلامی از درگاه ایزد منان خواستارم.


 

 
تعداد بازدید: 107
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal