اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                               شعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی: "اقلیم و آب"

  

۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
هواشناسی استان مرکزی میزبان پنجمین نشست شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان 1398/09/10
هواشناسی استان مرکزی میزبان پنجمین نشست شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مرکزی پنجمین جلسه هماهنگی امور راه و شهرسازی استان مرکزی با حضور مدیران کل وزارت راه و شهرسازی در استان به میزبانی اداره کل هواشناسی مرکزی برگزار شد. مهندس مرزبان مدیر کل راه و شهرسازی در ابتدای این نشست به بررسی موضوعات اساسی حوزه حمل و نقل و راه وشهرسازی پرداخت.

وی ضمن تشکر از مجموعه ادارات تابعه وزارت راه وشهرسازی استان مرکزی خاطر نشان کرد: هماهنگی های بین مجموعه شورای هماهنگی راه و شهرسازی بسیار مطلوب می باشد.

در این نشست هریک از مدیران حاضر به برنامه‌ها و چشم‌اندازهای دستگاه خود پرداخته و گزارشی از عملکرد حوزه کاری خود را به شورا ارائه نمودند.

در این دیدار بهاروند مدیرکل هواشناسی استان ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضیعت اداره کل هواشناسی استان، چالش های موجود در اداره کل هواشناسی را مطرح و خواستار پیگیری و رفع مشکلات گردید.

مدیر کل هواشناسی در پایان از کاهش بارش ها در محدوده نرمال و کاهش دما برای زمستان امسال خبر داد.

پیگیری راه اندازی ایستگاه سینوپتیک شهرستان فرمهین و هواشناسی شهرستان ساوه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان و پیگیری و مکاتبه با فرمانداری در خصوص طرح های پیشنهادی هواشناسی و درخواست اعتبار جهت ایستگاه های هواشناسی از کمیته برنامه ریزی استان و شهرستانها با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان از مصوبات این نشست بود.

 

تعداد بازدید: 299
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal