اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                               شعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی: "اقلیم و آب"

  

۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين
سامانه ملی هشدار سیل در دستورکار 1398/11/30
سامانه ملی هشدار سیل در دستورکار

رئیس سازمان هواشناسی کشور: سرویس‌هایی درباره پیش‌بینی و هشدار سیل با اولویت حوزه های سیل خیزتر و همینطور سایر مخاطرات وضع هوا را به صورت ملی آماده می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مرکزی به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، خانم دکتر تاج بخش در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما از ارتقای سرویس های این سازمان خبر داد و گفت: سرویس‌هایی درباره پیش‌بینی و هشدار سیل با اولویت حوزه های سیل خیزتر و همینطور سایر مخاطرات وضع هوا را به صورت ملی آماده می‌کنیم تا بتوانیم بیشتر مخاطرات و رخدادها را مدیریت کنیم.

 وی افزود: ایستگاه هواشناسی استان در شرایط مطلوبی هست و  باعث خوشحالی است که مدیریت استان مرکزی که در سطح کل و چه در سطح استاندارد توجه ویژه به بخش هواشناسی و سرویس های خدمت رسان آن دارند.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: راه‌اندازی و تکمیل ایستگاه هواشناسی در شهرستان فرمهین و ایستگاه فرودگاهی استان مرکزی و تامین تجهیزات و اختصاص اعتبار برای اداره کل هواشناسی استان مرکزی با قول مساعد استاندار مرکزی اجرایی می شود و به نظرم شرایط خوبی را در استان مرکزی تا پایان سال 99 در تکمیل و تجهیز ایستگاه داشته باشیم.
 
 
تعداد بازدید: 111
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal