اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                               شعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی: "اقلیم و آب"

  

۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق با سرپرست هواشناسی استان مرکزی 1399/02/30
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق با سرپرست هواشناسی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان مرکزی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان 29 اردیبهشت ماه سال جاری به اتفاق هیئت همراه با امان محمد کمالی سرپرست این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

امان محمدکمالی سرپرست هواشناسی استان مرکزی ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی از همکاری های صورت گرفته بین دو سازمان بیان نمود: ارتقاء کیفیت زندگی، معیشت پایدار، سلامت، امنیت غذایی، دسترسی به آب و انرژی و رشد اقتصادی پایدار از جمله آرمان های سازمان هواشناسی کشور است. آگاهی از شرایط جوی و آب و هوای منطقه می تواند امکان مدیریت بهتر شبکه های توزیع برق و خدمت گذاری بهتر به مردم را فراهم سازد.

این مقام مسئول افزود: امروزه با توجه به تغییرات اقلیمی، ارزش داده ها و پیش بینی های هواشناسی در جهت افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید در بخش های مختلف از جمله در تولید انرژی بویژه برای دستگاه هایی که مستقیماً انرژی را از فرابورس خریداری می نمایند بسیار ملموس می باشد.

وی خاطر نشان کرد: همکاری تخصصی برای تعیین نقاط مهم و حساس از نظر شرکت توزیع نیروی برق برای پیش بینی هوا در شرایط بحران، کنترل پیک بار و جلوگیری از اعمال خاموشی ها، برآورده نمودن نیازهای آموزشی، از جمله اقداماتی است که اداره کل هواشناسی استان با توجه به تفاهم نامه منعقده در اختیار شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی می گذارد.

اله داد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: این دیدار با هدف پی گیری تفاهم نامه منعقده با این شرکت و همکاری های فی مابین صورت پذیرفته است.

ایشان با تاکید بر استفاده از داده ها و اطلاعات هواشناسی و با توجه به نزدیک شدن به فصل های گرم سال و لزوم مدیریت مصرف برق و همچنین طراحی نرم افزار ویژه برای مدیریت مصرف برق و ساعات پیک مصرف خواستار همکاری اداره کل هواشناسی در ارائه داده ها و پیش بینی های هواشناسی و برگزاری دوره های آموزشی جهت کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان شد.

تعداد بازدید: 103
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal