اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En
                                                                       شعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی : اقلیم و آب 
۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
حضور مدیرکل هواشناسی مرکزی در نشست مجمع نمایندگان استان 1399/04/08
حضور مدیرکل هواشناسی مرکزی در نشست مجمع نمایندگان استان

نشست مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی مسائل و مشکلات استانی در حوزه راه و شهرسازی با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان، مدیران شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی و سایر نمایندگان در محل فرمانداری شهرستان محلات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مرکزی، امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی استان مرکزی 7 تیر ماه 1399، در این نشست ضمن بیان دیدگاه های خود در رابطه با اهمیت هواشناسی و شناخت توان اقلیمی، گفت: امیدواریم با همکاری و پیگیری های مجدانه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی بتوانیم ارتقای بیشتر سازمان هواشناسی و هواشناسی استان را شاهد باشیم.

در ادامه این نشست کمالی با تشریح عملکرد هواشناسی استان و بیان جایگاه هواشناسی کشور گزارشی مبسوط از آخرین وضعیت استان، مشکلات و چالش های موجود، پروژه های مهم و دردست اقدام سازمان هواشناسی کشور، پروژه ها و تجهیزات مورد نیاز در برنامه پنج ساله ششم توسعه را ارائه و خواستار تقویت زیرساخت‌های هواشناسی در تمامی ابعاد در راستای حفاظت از جان و مال مردم شد.

وی افزود: هرگونه سرمایه گذاری و تجهیز سازمان هواشناسی کشور به تجهیزات پیشرفته هزینه نبوده، بلکه به عنوان یک سرمایه گذاری ملی و پیشگیرانه در جهت کاهش اثرات تغییرات اقلیمی و بحران های جوی است.

 در این نشست کریمی رئیس مجمع نمایندگان استان ضمن تاکید بر لزوم تقویت همه جانبه سازمان هواشناسی کشور و به ویژه اداره کل هواشناسی استان مرکزی از نظر تجهیزات و اعتبارات، نقش هواشناسی در پیشگیری، مدیریت بحران و کاهش خسارات جانی و مالی در کشور و استان را مهم دانسته و بر لزوم اختصاص بودجه مناسب به هواشناسی به منظور خرید و نصب تجهیزات و سامانه های به روز و با تکنولوژی بالا مورد نیاز و تقویت هواشناسی تاکید نمود.

در پایان این نشست کریمی  گفت: مسائل و مشکلات اداره کل هواشناسی استان مرکزی به صورت ویژه و باحمایت کامل مجمع نمایندگان استان بررسی خواهد شد.  

تعداد بازدید: 188
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal