اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                               شعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی: "اقلیم و آب"

  

۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
دیدار مدیرکل هواشناسی مرکزی با فرماندار شهرستان زرندیه 1399/04/17
دیدار مدیرکل هواشناسی مرکزی با فرماندار شهرستان زرندیه

روز دوشنبه 16 تیر 1399، مدیر کل هواشناسی استان مرکزی به همراه مسئول حراست و رئیس اداره مهندسی و تجهیزات، جهت توسعه و ارتقاء شبکه ایستگاه‌های این شهرستان با هادی فدایی، فرماندار زرندیه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مرکزی، امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی استان در دیدار با فرماندار زرندیه با تشریح گزارشی از وضعیت اعتبارات و عملکرد هواشناسی شهرستان در دو حوزه تجهیزات فنی و عمرانی و گزارشی تفضیلی از نیازمندی های شهرستان و خدمات هواشناسی، خواستار افزایش اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای جهت تکمیل و ارتقاء شبکه ایستگاه های هواشناسی، ارتقاء بستر ارتباطی و امور عمرانی اداره هواشناسی سینوپتیک تکمیلی این شهرستان گردید.

 هادی فدایی فرماندار زرندیه نیز در این دیدار اهمیت داده ها و اطلاعات هواشناسی در برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت و نقش این اطلاعات در بخش‌های کاربردی از جمله کشاورزی ، امور آب و امور زیربنایی را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست.

 این مقام مسئول نسبت به ایجاد بسترهای مناسب برای بهبود شرایط هواشناسی در شهرستان زرندیه موافقت نموده و آمادگی این فرمانداری را برای هرگونه همکاری و ارتقاء هواشناسی اعلام کرد.

تعداد بازدید: 120
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal