اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En

                                                               شعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی: "اقلیم و آب"

  

۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
دیدار مدیرکل هواشناسی مرکزی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان 1399/04/31
دیدار مدیرکل هواشناسی مرکزی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی استان مرکزی با رقیه یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان پیرامون مسائل بودجه، تامین اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی و همچنین پروژه‌های موجود دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی مرکزی، کمالی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت های استاندار مرکزی و ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، جهت تامین اعتبار از محل توافق سه جانبه جهت احداث اداره هواشناسی کشاورزی با اهداف خاص شهرستان ساوه، جابجایی اداره هواشناسی فرودگاهی اراک و تکمیل ساختمان اداره هواشناسی شهرستان فراهان، گزارشی از برنامه های توسعه ای هواشناسی استان، شرایط موجود اعتباری هواشناسی استان و همچنین فعالیت اداره کل هواشناسی را بیان نمود.

وی در این دیدار خواستار همکاری و مساعدت بیش از پیش سازمان مدیریت و برنامه ریزی در زمینه اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای شد.  

یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با اشاره به نقش و اهمیت هواشناسی در بخش های مختلف، توجه به مسائل بودجه‌ای دستگاه‌های اجرایی از جمله هواشناسی را حائز اهمیت دانست و نسبت به حل مشکلات و چالش های هواشناسی استان در حد مقدورات قول مساعد داد.

تعداد بازدید: 141
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal