اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En
                                              شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2021 : اقیانوس، وضع هوا و اقلیم ما
۱۴۰۰ چهارشنبه ۶ مرداد
دیدار و گفتگوی مدیرکل هواشناسی با استاندار مرکزی 1400/04/23
دیدار و گفتگوی مدیرکل هواشناسی با استاندار مرکزی

امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی استان به همراه معاونین این اداره کل با سید علی آقازاده استاندار مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان مرکزی، در این دیدار که در محل دفتر استاندار مرکزی و پیرو دیدار گذشته و در راستای پیگیری دستورات آقازاده استاندار مرکزی با حضور خانم یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با موضوع بررسی ویژه اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای هواشناسی استان مرکزی برگزار شد، استاندار مرکزی به معاونت هماهنگی امور عمرانی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مبنی بر حمایت ویژه از اعتبارات عمرانی اداره کل هواشناسی مرکزی دستورات لازم را صادر نمود.

 همچنین ایشان در خصوص تامین اعتبار نیمی از هزینه خودروی عملیاتی اداره کل هواشناسی مرکزی قول مساعدت و همکاری لازم را داده و بر هماهنگی جهت بازدیدشان از اداره کل هواشناسی استان در جهت رفع مشکلات موجود این اداره کل تاکید نمود.

در این جلسه خانم یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی نیز بر افزایش قابل قبول اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای اداره کل هواشناسی مرکزی در سال جاری تاکید نمود.

یادآور می شود کمالی مدیرکل هواشناسی مرکزی از حمایت ها و پشتیبانی های استاندار مرکزی، معاونین ایشان و همچنین رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از این اداره کل تقدیر و تشکر نمود.

تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal