اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En
                                              شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2021 : اقیانوس، وضع هوا و اقلیم ما
۱۴۰۰ چهارشنبه ۶ مرداد
بازدید فرماندار فراهان از پروژه ساختمان هواشناسی این شهرستان 1400/04/27
بازدید فرماندار فراهان از پروژه ساختمان هواشناسی این شهرستان

فرماندار فراهان، مدیرکل هواشناسی استان و هیأت همراه از مراحل اجرایی احداث هواشناسی شهرستان فراهان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مرکزی، حسین معمارنیا فرماندار شهرستان فراهان به همراه امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی استان و هیأت همراه از مراحل اجرایی احداث ساختمان هواشناسی این شهرستان بازدید نمودند.

مدیر کل هواشناسی استان مرکزی در این بازدید، ضمن ارائه گزارش از فرآیند تکمیل پروژه، پیشرفت فیزیکی و مشکلات و کمبودها از جمله اعتبارات لازم جهت اتمام پروژه، تجهیزات، آب، برق و ... به اهمیت هواشناسی اشاره کرد و افزود: تکمیل شبکه ایستگاه ها، پیش بینی ها و تحقیقات هواشناسی در تصمیمات مدیران شهری و مدیریت کلان استان، اهمیت بسزایی دارد. از سوی دیگر اطلاعات هواشناسی نقشی کاربردی و اثر بخش در اداره امور کشور پیدا کرده است و اکنون مسئولین و مردم بیش از گذشته به آمار و داده های هواشناسی برای توسعه کشور، واقف هستند. 

وی گفت: امروز شاهدیم که داده ها و اطلاعات هواشناسی نقشی مهم در امور زیر بنایی کشور دارد و راهبری شبکه پایش و توسعه توان پیش بینی لازمه آن است.

معمارنیا فرماندار فراهان در بازدید از این پروژه ضمن ابراز رضایت از نحوه ساخت و رعایت مسائل فنی، اقلیمی و ایمنی در ساخت ساختمان هواشناسی این شهرستان، برای تخصیص اعتبار در تکمیل این پروژه، قول مساعد داد.

 
 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
:0 :0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل هواشناسي استان مركزي ميباشد.
Powered by DorsaPortal