اداره کل هواشناسی استان مرکزی
En
                                     شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2023 : آینده هوا، اقلیم و آب در گذر نسل ها 
۱۴۰۲ يکشنبه ۱۴ خرداد
قوانين ارائه آمار

دستور العمل ارائه آمار هواشناسی به کاربران

1- مهندسین مشاور، سازمان ها، ارگان های دولتی و خصوصی و... پس از واریز هزینه به حساب 4001010501003354 نزد بانک ملی به نام درآمد عمومی سازمان هواشناسی کشور ارائه آمار شود.

2- محقیقن و اساتید دانشگاه ها جهت انجام مطالعات و تحقیقات به استناد فصل دوم بند ز پس از واریز هزینه به حساب 4001010501003354 نزد بانک ملی با احتساب 50% تخفیف

3- ارائه آمار به نیروهای انتظامی (زمینی، هوائی، دریائی) در اولین فرصت انجام شود. سپس به یگان مربوطه هزینه آن اعلام گردد.

4- ارائه آمار به سپاه پاسداران فقط از طریق ستاد مشترک (براساس بخشنامه شماره 1995-9/20/س/ع مورخ 30 آذر 1376) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقاضا رسیده باشد و پس از تحویل آمار در اولین فرصت به یگان مربوطه اعلام هزینه گردد.

5- محققین و پرسنل سازمان براساس تقاضای کتبی و دستور معاون توسعه و پیش بینی در سازمان مرکز و مدیران کل در مراکز استان ها و هزینه آن براساس فصل دوم بند ز به میزان 50 درصد تخفیف و پس از واریز هزینه آمار ارائه گردد.

6- سازمانهای تابع وزارت کشاورزی و وزارت نیرو براساس بخشنامه های 14-13-205/دب مورخ 28/3/73 و 3-13-205/دب مورخ 10/11/73 عمل شود و پس از تحویل آمار هر سه ماه یکبار هزینه آن به مدیریت خدمات ماشینی و کاربرد کامپیوتر در هواشناسی اعلام و مدیریت مذکور پس از جمع بندی هزینه های اعلام شده به معاونت اداری و مالی سازمان جهت وصول از طریق وزارت کشاورزی یا نیرو اعلام گردد.

7- دانشجویان جهت پایان نامه تحصیلی با ارائه مدارک ذیل مجاز به دریافت اطلاعات ساعتی و روزانه حداکثر 5 سال و اطلاعات پردازش یافته نظیر شناسنامه ها و سالنامه های آماری ایستگاه ها هرچندسال که نیاز داشته باشند و همچنین پردازش اطلاعات بوسیله نرم افزار و یا روش مورد نظر دانشجو نیز انجام خواهد شد ( کلیه اطلاعات بدون اخذ وجه براساس ماده 21 وصول برخی از درآمدهای دولت در اختیار دانشجو قرار می گیرد)

مدارک: معرفی نامه از دانشگاه- فتوکپی طرح دانشجویی تصویب شده- تکمیل برگ تعهدنامه 

8- سایر دانشجویان که در حال تحصیل هستند و جهت اجرای پروژه ها و سمینار و یا گذراندن واحدهای درسی خود نیاز به اطلاعات هواشناسی دارند می توانند با ارائه معرفی نامه و کپی کارت دانشجوئی از شناسنامه های اقلیمی و سالنامه های هواشناسی بطور رایگان استفاده نمایند.

9- مصاحبه با دانشجویان متقاضی که آمار نامشخص درخواست نمودند جهت اصلاح موارد داده های درخواست شده و همچنین دانشجویانی که حجم زیادی از داده ها را درخواست کردند. (جهت روشن شدن و محدود شدن آمار واقعی) 

10- دسترسی کلیه کاربران به آمار رایگان، ملزم به امضای تعهدنامه می باشد.


تاریخ به روز رسانی: 1398/06/28
تعداد بازدید: 11402
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل هواشناسی استان مرکزی میباشد.
Powered by DorsaPortal